Pimeks Group, uyguladığı sistem markalarının birer dünya markası olması sebebiyle ürün kalitesini, üretim kalitesinde de yakalamak amacıyla, Avrupa standartlarında olan fabrikası ve üretim hatlarıyla, alüminyum cephe sistemlerinden, her tür cephe kaplamasına, PVC’ den çelik ve paslanmaz çelik üretimine kadar bir çok imalatı kendi bünyesinde yaptığı bir fabrika düzeni kurmuştur. Tamamı CNC makinelerle, EN normlarında yapılan imalatlar, kalite kontrolünden geçtikten sonra uygun şekilde ambalajlanarak sevkiyata hazır hale getirilmektedir.

Montaja hazır halde şantiyeye sevk edilen imalatlar, proje grubunun yönetiminde ilgili proje ekibinde bulunan şantiye gurubu koordinasyonunda onaylı projelere uygun olarak deneyimli Pimeks Group montaj elemanlarına uygulatılmaktadır. Şantiye ekibi, şantiye şefi ve saha sorumlularından oluşmakta olup, ayrıca çok önemli bir konu olan iş güvenliği de eğitimli saha sorumluları tarafından kontrol edilmekte ve takibi sağlanmaktadır.

Topografik işlemler ve rölöve çalışmaları, her tür gelişmiş cephe ölçüm sistemi ile yine konusunda deneyimli Pimeks Group topografları tarafından yapılmakta ve bu çalışmalar mimari cad dosyalarına aktarılmaktadır.

Duyurumuzu incelemek için tıklayınız