Aysu Yavuz'a Anlamlı ÖdülBİR ÜST SAYFAYA DÖN

KAYÇAD’ın (Kadın Yönetici ve Kadın Çalışanlar Dayanışma Derneği) Rixos Otel'de düzenlediği İş’te Kadın Ödül Töreni'nde Pimeks Group Genel Koordinatörü Aysu Yavuz’’Yılın Fark Yaratan İş Kadını Ödülü’’nü Ekonomi Bakanı Sayın Cevdet Yılmaz’ın elinden aldı.  

İnşaat sektöründe cephe firması olarak faaliyet gösteren, Avrupa standartlarındaki fabrikası, sıra dışı vizyonu ile yurt içi ve yurt dışında aranılan bir firma haline gelen Pimeks Group’un başarısındaki rolünü değerlendiren Aysu Yavuz; erkek yoğun çalışılan bu sektörde bir kadın olarak elde edilmiş başarıların böyle bir ödülle takdir edilmesinden duyduğu memnuniyeti  dile getirdi.
 


 

2010 yılında Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı Yadigar Gökalp İlhan tarafından kurulan KAYÇAD, 5. Yıl dönümünü de bu törenle kutladı. Gecede ödül alan diğer isimler ise; Yılın kadın siyasetçisi ödülü Güldal Akşit'e, akademisyen ödülü Doç. Dr. Serap Aykut Ata'ya, iş kadını ödülü Ebru Özdemir'e, girişimci iş kadını ödülü Oya okur Erciyes'e, mikro girişimci ödülü Aynur Demirtekin'e, engel tanımayan kadın ödülü  Fatma Eyi'ye, kadın spor ödülü Vakıfbank Voleybol Takımı'na, Türkiye'yi en iyi temsil eden ödülü Fazilet Dağcı Çığlık'a, yılın Yazarı ödülü Cemalnur Sargut'a ve KAYÇAD Özel Ödülü ise Şehit annelerine verildi.

     
e-Bülten:   KURUMSAL
HİZMETLER
İNSAN KAYNAKLARI
BİTEN PROJELER
BÜYÜK PROJELER
BUTİK PROJELERMERKEZ OFİS & TECHNOLOGY CENTER

İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 441 70 42  e-mail: ankara@pimeks.com

İSTANBUL OFİS

İDTM Blokları A1 Blok Kat:2 No:154 34149 Yeşilköy İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: +90 212 465 30 82  e-mail: istanbul@pimeks.com

FABRİKA & TECHNOLOGY CENTER

Çubuk Yolu 8. km. Büğdüz Mevkii 06760  Esenboğa ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 827 15 90  e-mail: pimeks@pimeks.com
    PİMEKS GROUP® ©2014