SCHÜCO GÜVENLİKLİ VİLLA GİRİŞ KAPILARI

 

Schüco alüminyum villa kapıları tercihleriniz doğrultusunda size özel tasarım imkanları sunar. Çok sayıda tasarım seçeneği sayesinde özel taleplerinize ve evin mimarisine göre mükemmel şekilde uygulanabilir. Akıllı  tasarım yanı sıra, SCHÜCO villa kapıları; mükemmel ısı yalıtımlı, güvenlik ve dayanıklılık sağlar. Bununla beraber, çeşitli donanım ve aksesuar seçenekleri, yeni kapınızın konfor bakımından da size özel olmasını garanti eder. Anlaşılacağı gibi SCÜCO alüminyum villa kapıları, alüminyum pencereler gibi diğer SCHÜCO ürünleri ile kombine edilebilir, böylece benzersiz SCHÜCO sistem konsepti tek elden evinizin her yerinde çözümler sunar.

Çok çeşitli tasarım seçeneği, yüksek stabilite ve uzun ömürlülük:

Alüminyum sınırsız imkanları ile en iyi ısı yalıtım değerlerine sahip yeni nesil kapılara maksimum işlevsellik ekledi. Aynı zamanda açılım derecelerinde de geniş bir yelpazeye ulaşıldı, renk ve yüzey çeşitliliği sayesinde ise her ev benzersiz bir karakter kazandı.

Modern bir kapı sayesinde iyi görünümlü ve bir evin mimarisi ile mükemmel uyumlu olmakla kalmayıp, aynı zamanda günlük gereksinimler ve yoğun kullanım için en uygun şekilde donatılmış olmalıdır. Alüminyum, sağlam ve dayanıklı kapılar yapmak için ideal bir malzemedir. Güçlü basınç altında dahil formunu korur ve son derece stabildir, ısı yalıtımının yanı sıra korozyona ve hava koşullarına dayanıklıdır. Alüminyum; büyük kapı formlarında dahi en iyi fonksiyonelliği, yüksek hırsızlığa dayanımı ve düzgün çalışmayı garanti eder. Schüco alüminyum villa kapılarının özellikleri, talepleri mükemmel karşılar ve yıllar boyunca memnun kalmanızı sağlar.

Schüco alüminyum villa kapıları, çeşitli model, renk ve fonksiyon seçeneği sunan farklı temel bileşenlerden oluşur;

*Kapı ve kanat profilleri

*Kapı paneli

*Kilit ve menteşe gibi aksesuarlar

*Kapı otomasyonu

Konfor  ve güvenlik gereksinimlerinizi karşılayan yeni giriş kapınıza, otomatik emniyet kilitleri, uzaktan kumandalı  veya parmak izli okuyuculu anahtarsız kilit sistemleri, elektrikli kapı açıcılar ve video gözetim sistemleri gibi özel  taleplerinizi ilave ettirebilirsiniz.

Schüco villa kapısı; kalite, tasarım ve işlevsellik ile ilgili kişisel talep ve gereksinimlerinizi karşılama çabasının sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu nedenle, tüm standart ve ilave bileşenleri Schüco alüminyum villa kapısına ayrı ayrı eklenebilir. Örneğin kapı profilinizi giriş kontrol sistemi ekleyebilirsiniz.

Isı içerde, soğuk ise dışarıda kalır. Schüco villa kapıları yarının tüm yasal gereksinimlerini bu günden karşılayan ısı yalıtımı sunar. Schüco villa kapısı ile; pencereler, sürme sistemleri vb. ile birlikte ideal bir enerji tasarrufu potansiyeli ortaya çıkarabilir.

Sonuç; Düşük enerji maliyetleri ve evin kapısından itibaren başlayan iklim korunma garantisi sağlamaktayız.

Duyurumuzu incelemek için tıklayınız