Alüminyum  - Paslanmaz Levha Kaplamalar

Yapıların hem iç hem de dış her türlü yüzey kaplamalarında kullanılabilen alüminyum  levhalar, farklı tasarım seçenekleri, eloksallı veya elektrostatik boyalı üretilebilen,  mimari estetiğe uygun cephe kaplamalarıdır.
Kendi alt alüminyum konstruksiyon detaylarına sahiptir. Her türlü ısı yalıtım levhası ile (EPS, XPS, Taş yünü, Cam yünü) kullanılabilir.

 

Kompozit Panel Levha Kaplamalar

Kompozit dış cephe sistemi; Mimari yapıların tasarımında kullanılan, estetik, şık görünümlü, pürüzsüz, çağdaş bir yapı malzemesidir. Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Kompozit; iki yüzü alüminyum levha ile kaplı 4mm kalığında bitiş ve sağır cephelerde kullanılan, standart üretim ölçülerinin yanı sıra isteğe bağlı özel ölçülerde üretilen giydirme cephe ürünüdür. Bina dizayn parametrelerine uyularak yapılmış çelik yada alüminyum karkas üzerine, uygun ölçüde hazırlanmış kompozit levhalar vidalı yada askı sistemle dış cepheye monte edilir. Geniş renk seçenekleri ile yapıya zenginlik katmaktadır. Binaların dış cephelerinde kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Duyurumuzu incelemek için tıklayınız