Açıklama


İkiz sistem teknolojisine dayanan Schüco Living pencere sistemi, basit, verimli ve esnek üretim ve montaj sunar. Aynı zamanda, en yüksek standartlarda konfor ve güvenliğin yanı sıra çok çeşitli tasarım ve uygulama olanakları mümkündür.

Schüco LivIng plastik sistemi ile Schüco, çelik takviyeli profil sistemlerinde enerji verimliliği standartlarını belirliyor. İkiz sistem teknolojisi sayesinde hem durduruculu ve hem de orta fitilli olarak oluşturulabilen yenilikçi 7 odacıklı sistem, 82 mm yapı derinliği ile olağanüstü ısı yalıtım değerlerine ulaşır. Orta fitil sistemi maliyetli ilave önlemler olmadan pasif evler de kullanılabilir.

Schüco LivIng pencere sistemine entegre ilk kaynaklanabilir EPDM contadır. Elastik, kaynak yapılabilen malzeme kullanımı sayesinde elemanların zor köşe bölgelerinin yalıtım etkisi arttırılır ve aynı zamanda sert conta köşeleri olmadan kapalı, görsel olarak çekici bir köşe görüntüsü mümkündür. Uzun ömürlü ve çevre dostu bu malzeme, kullanım ömrü boyunca yüksek yalıtım etkisini korur.