Açıklama


Dışa açılır Schüco Pencere AWS için ilginç sistem geliştirmeleri – Bau 2015'te ilk defa sunuldu. Portföyde yeni: Çift kanatlı pencere ve çift kanatlı cam kapı. Böylece rahatsız edici orta düşey profil olmadan kullanıcı dostu dar kanat genişlikleri ile geniş açılma genişlikleri kombine edilebilir. Konutlar ve ticari projeler için ek bir çekici tasarım imkanı.

Başka bir yenilik: Schüco Pencere AWS 70.HI ve Schüco Pencere AWS 75.SI+ sistemlerine ait camlı kapılar, ileride tek eksen açılımlı veya çift kanatlı seçenek olarak bariyersiz eşiklerle de uygulanabilir. İlave bir artı: 12,5 mm'lik eşik yüksekliği sadece Almanya'daki talebi (maks. 20 mm) değil çok sayıda uluslararası standartları da karşılar, örneğin Büyük Britanya'da maksimum 15 mm veya ABD'de maksimum 12,7 mm.

Schüco, mekanizmalar alanında da bir yenilik sunar: Düşmeli ters vasistas ve dışa açılır tek eksen açılım açılma türlerinde yeni bir mekanizma yelpazesi prototipi. Odak noktasını, mekanizmaların yüksek dayanıklılık ve optimize edilmiş işleme konsepti oluşturur. Şimdiye kadar kullanılan adaptör profillerinin ve vida bağlantılarının yerine, gelecekte sürgülü blokları baz alan sadece sıkıştırılmış bağlantılar kullanılacaktır. Zaten Schüco AvanTec mekanizmasında ve cephe içi açılır kanat Schüco Pencere AWS 114'te de kendini kanıtlamış bir çözüm. Modüler yapılı düşmeli​ ters​ vasistas olarak zaten uygulanan konsept, dışarı açılan pencere sistemlerinde kullanılacaktır.