Doğal Size Özel Ekstra Bir Yaşam Alanı: Kış Bahçesi
Yaz geldiğinde doğayla bütünleşmekten büyük keyif alırken, hava sıcaklıklarının düşmesiyle evlerimize kapanıp, kapalı bir atmosferle başbaşa kalıyoruz. Kış mevsiminde de doğayla bütünleşmenin artık zamanı gelmedi mi? Cevabınız "evet" ise Kış Bahçeleri özel seçenekleriyle sizleri bekliyor.
BİR ÜST SAYFAYA DÖN

Kış Bahçeleri  genel anlamda bahçe ve yeşil hissini soğuk mevsimlerde de yaşayabilmek amacıyla çeşitli tarzlarda, değişik malzemeler ile yapılan cam evler olarak tanımlanıyor. Endüstriyel amaçlarla kullanılan sera gibi yapılardan en büyük farkı ise ısıtma ve soğutma tesisatına sahip olmaları ve içinde dinlenme amacıyla zaman geçiriliyor olması. Kış Bahçeleri hava şartlarının uygun olmadığı dönemlerde de doğayı ve yeşili yakından hissedebilme imkanı tanırken, her mevsim doğanın ferahlığını hissedebileceğiniz ortamlar yaratıyor.     

Evinizin herhangi bir yerine kış bahçesi yapılması size ekstra bir yaşam alanı kazandırırken, Kış Bahçelerini evinizin salonu, oturma odası, yemek odası, yatak odası, jakuzi odası, spa, mutfak veya hobby odası olarak da kullanarak yaşam kalitenize farklı bir atmosfer katabiliyor.
  
Bir kış bahçesi yaptırarak bahçe keyfini yılın sadece iki veya üç ayında, değil tüm yıl, on iki ay boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz. Evinizin en değerli kısmının kış bahçesi olacağından hiç süpheniz olmasın. Misafirleriniz ve dostlarınız da bu odadan hiç çıkmak istemeyeceklerdir. 

Kış bahçeniz ile sadece güneşin değil, yıldızların keyfini ve gizemini de tüm yıl boyunca aralıksız yaşayabilirsiniz. Doğanın tüm renklerini yaşamanıza olanak sağlarken, yeşiller, sarılar, kırmızılar, pembeler, bütün bu güzel renkler artık her gün sizinle olacaktır. 

 Kış bahçenizdeki huzurlu ve dingin yaşamın tebessümünü her zaman yüzünüzde hissetmeniz dileğiyle.  

 

     
e-Bülten:   KURUMSAL
HİZMETLER
İNSAN KAYNAKLARI
BİTEN PROJELER
BÜYÜK PROJELER
BUTİK PROJELERMERKEZ OFİS & TECHNOLOGY CENTER

İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 441 70 42  e-mail: ankara@pimeks.com

İSTANBUL OFİS

İDTM Blokları A1 Blok Kat:2 No:154 34149 Yeşilköy İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: +90 212 465 30 82  e-mail: istanbul@pimeks.com

FABRİKA & TECHNOLOGY CENTER

Çubuk Yolu 8. km. Büğdüz Mevkii 06760  Esenboğa ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 827 15 90  e-mail: pimeks@pimeks.com
    PİMEKS GROUP® ©2014