Tasarım Ayrıntıda Gizlidir: Kış Bahçesi Aksesuarları
Yaz ve bahar aylarında bahçede zaman geçirmenin tadını alanlar bir daha vazgeçemez. Havalar soğuduğunda içeri girmek zor gelir insana ve tüm kış özlemle bahçeye bakar dururuz. Ama arada güneş açtıkça küçük kaçamaklar yapmak, temiz hava almak da gerekli. Bahçe tutkunuysanız hangi mevsim olduğu sizin için fark etmiyordur zaten. İşte sizin için bu noktada birkaç önerimiz olacak. Kış mevsiminde de en az yaz kadar güzel bir bahçeye sahip olmak istiyorsanız vereceğimiz birkaç fikir hoşunuza gidebilir. Renkli kavanozlardan saatlere hatta kuş yuvalarına kadar birçok alternatif görünümleri ile kış gününde bile neşelenmenize sebep olacak.
BİR ÜST SAYFAYA DÖN

 


Her mevsim değişirken zamanların değiştiğini de fark etmek hüzün verici olsa da bu saat sanki bunu iyice hatırlatır gibi. Özellikle yaşlı görünümü daha da hüzünlendiriyor. Ama siz zamanın geçip gitmesini  sevmiyorsanız bozulmuş, eski bir saat de kullanabilirsiniz.

Seslerinin inanılmaz terapi etkisine ihtiyacınız varsa kuş yuvalarından mutlaka bahçenizde bulundurun. Hem de kuşlar için de bir şeyler yapabilmiş olmanın mutluluğunu yaşayın. Ayrıca sevimli tasarımlarıyla da bahçeniz güzelleşsin. 

 

 

     
e-Bülten:   KURUMSAL
HİZMETLER
İNSAN KAYNAKLARI
BİTEN PROJELER
BÜYÜK PROJELER
BUTİK PROJELERMERKEZ OFİS & TECHNOLOGY CENTER

İncek Bulvarı (1821 Cd) No: 98 06805 İncek ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 441 70 42  e-mail: ankara@pimeks.com

İSTANBUL OFİS

İDTM Blokları A1 Blok Kat:2 No:154 34149 Yeşilköy İSTANBUL / TÜRKİYE

Tel: +90 212 465 30 82  e-mail: istanbul@pimeks.com

FABRİKA & TECHNOLOGY CENTER

Çubuk Yolu 8. km. Büğdüz Mevkii 06760  Esenboğa ANKARA / TÜRKİYE

Tel: +90 312 827 15 90  e-mail: pimeks@pimeks.com
    PİMEKS GROUP® ©2014